Co by se stalo, kdyby Spojené státy nezískaly nezávislost?
Začátek 18. století přinesl nejen velké změny v Evropě, ale také v Novém světě. Je všeobecně známo, že v roce 1776 prohlásily tehdejší britské kolonie na území dnešních Spojených států nezávislost. Ale co by se stalo, kdyby se to nestalo? Jak by vypadala Amerika, kdyby zůstala součástí Britského impéria? Politické důsledky Jedním z nejzřejmějších důsledků […]
Co by se stalo, kdyby Spojené státy nezískaly nezávislost? Read More »







