Dejte si na talíř nejlepší pizzu ve městě!

Ve světě jídla je pizza vždy velkým hitem. Ale kde najdeme tu nejlepší pizzu ve městě? Pokud hledáte tipy na skvělou pizzu, máme tu pár doporučení, která vás rozhodně nenechají na holičkách!

Začátek v Itálii

Abychom zjistili, jakou pizzu si připravit, musíme se podívat na její původ. Itálie je totiž zemí, kde se pizza zrodila. Nejlepší pizzu si tedy můžete vychutnat v originálním prostředí. Kam se vydat? Nejlepší pizzerie najdete v Neapoli, místě, kde vznikla slavná pizza margherita. Tady uvidíte, jak se pizza dělá s vášní a pořádně se v ní také zakousnete.

Nejlepší pizzerie ve městě

Pokud nechcete cestovat a hledáte dobrou pizzerii ve svém městě, můžete se nechat inspirovat některými známými komplexy v jiných koutech světa. Například v New Yorku si vychutnejte klasickou noční placku v Carmine’s Pizza Factory nebo se podívejte na trendy výběr pizzy v Gino Sorbillo na Varšavské ulici.

Pokud jste v Praze, neměli byste si nechat ujít návštěvu v Pizzerii Grosseto, která je považována za jednu z nejlepších v celé České republice. Pokud ale dáváte přednost modernímu přístupu k pizze, pak je řetězec Pizza Nuova ideální volbou. Oceníte výběr z nejrůznějších ingrediencí a moderních kombinací.

Tipy na vlastní pizzu

Nemáte v Peníze na drahou restauraci? Můžete si vytvořit skvělou pizzu i doma! Tipy od odborníků vám pomohou připravit chutné a křupavé těsto i s různými náplněmi. Hlavní je použít kvalitní suroviny a upéct si pizzu na kameni. Vyzkoušejte různé druhy sýrů nebo omáčky, abyste přišli na svou vlastní oblíbenou kombinaci.

Skvělá pizza na talíři

Pizza se jednoduše stala jedním z neznámějších pokrmů na světě. Je skvělým jídlem pro různé příležitosti – od rodinného večírku až po rychlý oběd v práci. Můžete si ji objednat nebo si ji připravit sami a po hodinách práce u stolu si pochutnat na ten nejlepší kousku. Máte rádi pizzu? Tak jakou pizzu nejraději máte?

Přejít nahoru