Kreativní nápady na netradiční dezerty pro každou příležitost

Dezerty pro nejmenší

Dezerty jsou velkou sladkostí pro děti. Většinou sami ocení tuto chvíli slasti a chuťový zážitek, který se jim znedlaní na památku. Snažte se proto především u malých vymyslet něco zábavného a barevného. Z lobsterů z marshmallow a cukrové polevy, přes ďábelské tvarohové kuličky až po krásně zdobené vláčky od sušenek. Možností je celá řada, a tak si můž každé dítě najde to své.

Krusty a koláče na každou přešlápnutou kalorii

Milovníci sladkého se jistě rozdají o tom, který krustu- a cuketovitý koláč je nejlepší. A zatímco někteří lidé vyžadují, aby jejich sladký koláč byl “lehčí” a “méně kalorický”, jiní jsou ochotni obětovat tuto vlastnost na úkor pečivového díla, které chutná tak dobře, že v zapomnění každá další kalorie, kterou si při konzumaci přidávají. Pokud jste v té druhé kategorii, neváhejte a zkuste si doma na základě našich tipů namíchat sladké koláče, které splní vaše požadavky a udělají radost i vašim blízkým.

Zapékané jahodové dezerty

Tradiční a nejspolehlivější recepty pro sladkosti zahrnují dezerty s jahodami. A pokud hledáte něco nového, co by bylo trochu netradiční, nemusíte se vůbec bát – zapékané jahodové dezerty se budou líbit všem milovníkům sladkého a budou dokonale domácí a aromatické. Navíc můžete využít jahody z vašeho vlastního sadu.

koláče

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru