Politikovi ukradený mobil byl nalezen v pekle!

Nedávno se stal senzační případ, který zcela otřásl politickou scénou. Politikovi byl ukraden mobil, který byl následně nalezen na nečekaném místě. V čem spočívala tajemnost tohoto děje? Mobil byl nalezen v pekle!

Kdo je zloděj?

Ve středu minulého týdne politikovi Janu Novákovi zmizel mobil, který měl sebou po celou dobu své návštěvy pece ďáblovy. Bylo to však jen náhodou, nebo se jednalo o vyšperkovanou past? Zlodějem se ukázal být muž vysoké postavy s černou kuklou na hlavě, který se dostal do areálu pece pomocí zfalšované propustky. Ale jak se mu podařilo unést mobil a dostat se s ním až do pekla? Podařilo se mu proklouznout peklem a využít nepozornosti samotného ďábla, který mu místo zneškodnění přišel pomoci? Na všechny tyto otázky se snaží odpovědět právě vyšetřovací komise.

Proč právě peklo?

Jak zaznělo od několika očitých svědků, zloděj byl spatřen, jak spokojeně prochází v katakombách pece, jakoby tam měl být doma. Jak je možné, že se policii vůbec podařilo do tak tajuplného místa proniknout, a to ještě s vykradeným mobilem? Na všechny tyto otázky se snaží odpovědět samotný politik Jan Novák. V jeho výpovědi prohlásil, že mobil nechal nelibě donést na nečekané místo přesně proto, aby přilákal na místní šerifovu pozornost.

Co se stane dál?

Pravda je taková, že politikova výpověď vyvolává řadu otázek a pochybností o jeho zapojení do celé aféry. Jak je možné, že svěřil cenný předmět tak bezstarostně šerifovi? A já co se týče toho, jak mohl být mobil ukraden a dostat se až do pekla, lze jen spekulovat. Celá záležitost je v rukou vyšetřovatelů, kteří doufají, že odhalí další z drastických zvratů v tomto případu.

Takže se jedná o zfalšovanou přestřelku mezi politikem a policií, nebo je za touto záhadou něco víc? To se dozvíme až brzy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru