Novinky ve světě domácích mazlíčků

Domácí mazlíčci – novinky o jejich péči

V dnešním článku se zaměříme na novinky v oblasti péče o domácí mazlíčky. Co je momentálně trendy a jak se postarat o svého chlupatého kamaráda co nejlépe?

Vegetariánská strava pro psy

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti psí výživy je vegetariánská strava. Mnoho majitelů se rozhodlo, že své psy budou krmit pouze rostlinnou stravou. Jaký má toto rozhodnutí vliv na zdraví psů a jak správně sestavit vegetariánskou stravu pro psy?

Účinky konopí na kočky

Studie ukázaly, že konopí může mít pozitivní účinky na zdraví koček, například v boji proti úzkosti nebo zánětům. Jak správně používat konopí pro kočky a jaké jsou nejlepší formy aplikace?

Nové trendy ve výbavě pro hlodavce

Kromě klasických klecí a kolotočů se na trhu objevují stále modernější a designově poutavější vybavení pro hlodavce. Jaká novinka bude vašemu morčeti nejvíce vyhovovat a jak správně zařídit jeho pobyt?

Alternativní léčby pro reptílie

Vedle klasické veterinární péče se stále více majitelů obrací k alternativním léčebným metodám pro své želvy či hady. Jaké jsou nejčastější alternativy a jak na ně reaguje tělo těchto chovanců?

Důležitost psychické pohody domácích zvířat

Moderní psychologie domácích zvířat se stále více zaměřuje na psychickou pohodu a blaho zvířat. Jak poznat, že vašemu mazlíčkovi není dobře a jak mu pomoci k psychické stabilitě?

Přejít nahoru