Módní trendy pro jaro 2022

V nadcházející sezóně se můžeme těšit na zajímavé módní trendy, které budou ovládat ulice i přehlídkové mole. Pokud se chystáte obnovit svůj šatník, máme pro vás několik tipů, co byste neměli minout.

Pastelové barvy

Jaro a pastelové barvy jednoduše patří k sobě. Letos se můžete rozhodnout pro světle růžovou, baby modrou nebo mátově zelenou. Tyto odstíny vytvoří jemný a romantický vzhled, který je ideální pro teplé jarní dny.

Oversized kousky

Oversized kousky jsou stále v kurzu a i na jaře 2022 se s nimi můžete nechat vidět. Velké svetry, košile nebo bundy dodají vašemu outfitu zajímavou a nadčasovou siluetu.

Pásky a široké opasky

Pásky a široké opasky se staly nedílnou součástí módou a nyní si udržují svou pozici i v nadcházející sezóně. Stačí je přidat k volné košili, šatům či kabátu a hned získáte jedinečný look.

Stříbrné a lesklé látky

Stříbrné a lesklé látka se vrací na módní scénu a budou hitem pro jaro 2022. Můžete si vybrat stříbrné šaty, lesklé topy nebo třeba stříbrné boty, které budou skvěle ladit s letními slunečními paprsky.

Boty s platformou

Vysoké boty s platformou jsou dalším trendem, který budeme na jaře často vídat. Tyto boty vám dodají na výšce a zajistí, že budete vypadat stylově a trendy.

O jaké boty bude na jaře 2022 největší zájem? Kamenným místopřiřstvím budou boty s platformou. Doslova na ně budou hrát všechny milovnice módy, které chtějí být vždy o krok napřed. Jejich výhoda spočívá v tom, že dodají postavě výšku, ale zároveň jsou pohodlné a stabilní.

Jaké barvy budou na jaře 2022 trendy? Pastelové barvy jako světle růžová, baby modrá či mátově zelená budou letos velkým hitem. Nebojte se experimentovat a zkombinujte je do svého outfitu.

Přejít nahoru