5 módních trendů pro sezonu jaro/léto 2021

Začne se pomalu oteplovat, a tak můžeme začít přemýšlet, co bychom mohli nosit v nadcházející sezóně. V tomto článku vám přinášíme nejžhavější módní trendy pro nadcházející jaro/léto 2021.

Pastelové barvy

Pastelové barvy budou velkým hitem sezóny. Bez ohledu na to, jestli preferujete růžovou, modrou nebo žlutou, na trhu je obrovská nabídka pastelových odstínů, ze kterých si můžete vybrat. Pastelové barvy přinášejí do módního světa klasickou eleganci s jemným odstínem, který vypadá velmi módně a dá se snadno kombinovat s dalšími módními trendy.

Vesty

Vesty jsou v módním světě stále častěji vidět. Můžeme je nosit jako součást kostýmu nebo jako samostatný kousek oblečení. Vesty přinášejí do módního světa něco nového a neokoukaného. Dají se nosit s košilemi, halenkami nebo tričky v závislosti na vaší náladě.

Zvířecí potisky

Zvířecí potisky jsou více než jen módní trend, jsou to klasika, která se pravidelně vrací v módních kolekcích. Tento trend bude velmi aktuální v nadcházející sezóně. Výhoda zvířecích potisků spočívá v tom, že lze snadno kombinovat a dodat vašemu outfitu šmrnc. Najdeme je na kalhotách, sukních, šatech, bluzách nebo na oblečení všeobecně.

Potisk s květinovými motivy

Tento trend je skvělý pro ty, kteří se nechtějí vydat do rizika s výraznými a odvážnými potisky. Květinové vzory a motýli budou velkým hitem této sezóny. Tento trend je velmi romantický a stylový a vypadá pěkně jak v oblasti oblečení, tak při doplňování šatníku o další módní doplňky.

Holé ramena

Jedná se o skvělý způsob, jak ukázat svou krásnou kůži a být trendy v nadcházející sezóně. Módní návrháři nabídnou kromě topů také šaty s holými rameny. Budou velkým hitem této sezóny a lze je nosit v různých kombinacích. S šaty s holými rameny budete moderní a elegantní zároveň.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru