10 nejvtipnějších momentů se psy, které vás rozesmějí do slz

Domácí mazlíčci jsou naše rodinní přátelé, kteří nám dělají společnost ve chvílích radosti i smutku. Psi jsou známí svou oddaností a bezmeznou láskou k nám lidem, ale také svou schopností nás rozesmát tím, jak jsou neuvěřitelně vtipní a roztomilí. Zde je deset nejvtipnějších momentů se psy, které vás rozesmějí do slz.

1. Přepocený pes po běhu

Kdo by neznal ten pocit, kdy pes se vrátí z běhu naprosto přepocený a vyčerpán, jako by právě dokončil maraton. Jeho vykulené oči a výraz, který říká “Co si tady jen dělám?”, jsou prostě neodolatelné.

2. Pes na skateboardu

Když vidíte psa, který si s radostí jezdí na skateboardu, nemůžete nezůstat zaujatí jeho šikovností a graciózností. Je to jako malé akrobatické představení, které rozhodně rozesměje každého.

3. Líný pes na gauči

Obraz líného psa, který se válejí na gauči nebo posteli jako pan nebo paní domácí, je prostě k nezaplacení. Jeho výrazy, kdy se snaží vypadat co nejméně vině a nevinně, jsou skvělým zdrojem zábavy.

4. Pes, který se naučil trik s hovno

Ano, může to znít nechutně, ale existují psi, kteří se naučili trik, kde si sami naštípnou vlastní bobek a pak ho schovají. Je to sice nechutné, ale zároveň tak absurdně vtipné, že nemůžete nezůstat rozplývající se smíchy.

5. Pes, který zůstal uvězněný v létajícím balónu

Existuje video z Virginského centra, kde pes zůstal uvězněný v létajícím balónu a jeho majitelé se snaží ho dostat ven. Zdá se to jako naprosto směšná situace, ale zároveň i dost strašidelná. Naštěstí pes byl nakonec zachráněn a vše dobře dopadlo.

Přejít nahoru