Nové trendy v podzimním líčení

Článek: Nové trendy v podzimním líčení

Podzim je tady a s ním přichází nové módní trendy v líčení. Podívejme se na to, co je letos in a jak na sebe strhnout veškerou pozornost svým podzimním make-upem.

Matné rtěnky

Jednou z hlavních novinek tohoto podzimu jsou matné rtěnky. Zapomeňte na lesklé formule, letos se nosí rtěnky s matným finišem. K dostání jsou v mnoha odstínech, od neutrálních nude tónů až po syté barvy jako třešně nebo vínové. Matné rtěnky mají vynikající stálost a navíc vypadají velmi elegantně.

Metalické stíny

Na očích se letos nosí odvážné metalické stíny. Tento trend je ideální pro večerní vzhled a dodá vašim očím zářivý a sofistikovaný vzhled. Metalické stíny se hodí k různým odstínům očí a dodají jim hloubku a lesk.

Minimalistický make-up

V letošním podzimním období se také nosí minimalistický make-up. Zapomeňte na silně konturované tváře a hrubé linky očních stínek. Trendem jsou přirozené odstíny, decentně zvýrazněné líčení a zdůraznění přirozené krásy. Takový make-up je ideální pro každodenní nošení.

Jaké produkty byste neměli opomenout tento podzim?

Pro dokonalý podzimní look nezapomeňte na hydratační krém, matnou rtěnku, metalický stín na oči a řasenku. Důležitý je také korektor pro perfektní krytí nedokonalostí a tvářenka pro zdravý a čerstvý vzhled.

Přejít nahoru