Nejoblíbenější módní trendy podzimu 2021

Konec léta a začátek podzimu je obdobím, kdy módní svět neúnavně představuje nové trendy a inspiruje nás naší následující sezónu. Podzim 2021 přináší řadu zajímavých stylů, které rozhodně stojí za vyzkoušení. V tomto článku vám přinášíme nejpopulárnější módní trendy a ukazujeme, jak je lze kombinovat a nosit s elegancí.

Boty s nízkým podpatkem

První trend, který nemůžeme ignorovat, jsou boty s nízkým podpatkem. Móda se vrací do 90. let a pohodlné, lehce retro boty jsou nyní velkým hitem. Díky svému pohodlí a variabilitě jsou ideální volbou pro každodenní nošení. Tyto boty lze snadno zkombinovat s oblečením od denimu až po stylovou sukně.

Oversize kabáty

Druhým trendem, který budeme vidět na přehlídkových molech i na ulicích měst po celém světě, jsou oversize kabáty. V tomto podzimu se móda zaměřuje na pohodlí a volnější střihy. Oversize kabáty jsou perfektní volbou pro chladnější dny, kdy si můžeme užít hřejivý koberec kolem ramen. Tyto kabáty lze skvěle sladit s úzkými kalhotami a kozačkami nebo dokonce s elegantními šaty.

Barety a čepice

Trendy podzimu 2021 zahrnují i trendy příslušenství. Způsob, jak zdokonalit svůj podzimní outfit, je přidat barety nebo čepice. V tomto podzimu budou barety velmi populární, ať už jde o klasický francouzský styl nebo modernější varianty. Čepice se také vrací a přidávají do všech možných outfitů nádech stylu a elegance.

Barvy podzimu

Co se týče barevného schématu, podzim 2021 je o přírodních, zemitých a teplých tónech. Tento podzim nás překvapí kombinacemi hnědých odstínů, tonů oranžové, khaki a teplých béžových barev. Tyto barvy dokáží outfit okamžitě zjemnit a dodat mu přírodní a kořenitý vzhled.

Co očekávat od módního podzimu 2021

Móda a krása jsou fyzickou manifestací naší osobnosti a individuálního stylu. Podzim 2021 nám přináší možnost vyjádřit svou kreativitu a vyzkoušet nové trendy. Móda se vždy vyvíjí a každý nový podzim nám dává příležitost objevit nové stránky naší osobnosti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru