Módní trendy na podzim 2021

Jak se blíží podzim, začínáme přemýšlet o tom, jakým způsobem zútulnit naše oblečení a vyjádřit naší jedinečnost prostřednictvím módy. V letošní sezóně podzim 2021 přicházíme s novými trendy, které nám pomohou vytvořit stylové a košaté vzhledy. Odvážte se vyzkoušet něco nového a nechte se inspirovat módními návrháři.

Zvířecí vzory jsou stále IN

Zvířecí vzory jsou jedním z nejvíce vyhledávaných trendů pro tento podzim. Pokud si troufáte na odvážný vzhled, zkuste něco s leopardím nebo hadím vzorem. Můžete se rozhodnout pro šaty, sukně nebo topy s těmito zajímavými vzory. Tento trend je perfektní způsob, jak přidat do vašeho vzhledu trochu divočiny a originality.

Pastelové barvy jsou v kurzu

Podzim je obdobím, kdy jsme zvyklí nosit především přírodní a tlumené barvy. Ale letos se situace trochu mění. Pastelové barvy jsou na vrcholu popularity a přinášejí svěžest do našeho podzimního šatníku. Zkuste zvolit jemné odstíny modré, růžové, fialové nebo pistáciově zelené a vytvořte si jedinečný a romantický vzhled.

Pletené kousky jsou must-have

Ve chladnějších dnech nám záleží nejen na stylu, ale také na pohodlí. Pletené svetry, šály a mikiny jsou tedy zásadní součástí podzimního šatníku. Tento rok jsou velmi populární nestandardní tvary a objemné pleteniny. Přidejte si na sebe elegantní kardigan nebo oversized svetr a budete vypadat nadčasově.

Dýňové vzory jsou hit

Podzim je časem setkávání a oslav a není lepší způsob, jak projevit svou radost z blížícího se podzimu, než nosit dýňové vzory. Dýňové vzory jsou výrazné a hravé, ať už se objevují na šatech, sukních nebo halenkách. Doporučujeme kombinovat dýňové vzory s tlumenými barvami, aby vynikly ještě více.

Ať už se rozhodnete inspirovat jedním nebo všemi těmito trendy, nezapomeňte, že móda je především zábavou a vyjádřením vaší osobnosti. Buďte odvážné a objevujte nové styly!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru