5 nejlepších mobilních her roku 2021

Herna je jednou z nejpopulárnějších kategorií aplikací na mobilních zařízeních. V tomto článku se podíváme na pět her, které v letošním roce nadchly hráče po celém světě. Tyto hry se liší svou grafikou, herním stylem a příběhem, ale všechny mají jedno společné – jsou zábavné a návykové.

1. Pokaymon Go

Pokaymon Go je jednou z nejúspěšnějších mobilních her všech dob. Hráči se stanou trenéry Pokaymonů a jejich úkolem je chytit a trénovat různé druhy Pokaymonů. Hra využívá rozšířené reality a hráče přenáší do virtuálního světa, kde se setkávají s různými Pokaymony a bojují s ostatními hráči.

2. Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile je mobilní verze populární herní série Call of Duty. Hráči se ocitnou v prostředí válečných konfliktů a mohou se účastnit různých misí a bitev. Hra nabízí různé hratelné módy, včetně Battle Royale, který je velmi populární mezi hráči.

3. Among Us

Among Us je hra, která se stala velmi populární během posledního roku. Hráči se ocitnou na vesmírné lodi, kde jsou někteří z nich impostoři, kteří se snaží zlikvidovat zbytek posádky. Ostatní hráči musí odhalit, kteří z nich jsou impostoři, a zabránit jim v jejich plánech.

4. Genshin Impact

Genshin Impact je RPG hra s otevřeným světem, ve které hráči mohou objevovat různé lokace, bojovat s nepřáteli a plnit různé úkoly. Hra je známá svou grafikou a příběhem, který hráče vtáhne do fantastického světa.

5. Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends je závodní hra, která nabízí rychlou a akční zábavu. Hráči se mohou účastnit různých závodů a vyhrávat různé vozidla. Hra nabízí skvělou grafiku a realistickou fyziku, která zaručuje autentický zážitek z jízdy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru