10 nejpodivnějších restaurací světa

Ve světě existuje mnoho neobvyklých restaurací, které nabízí svým hostům zážitek mimo běžnou gastronomickou rutinu.

1. Ithaa Undersea Restaurant, Maledivy

Jednou z nejpůsobivějších restaurací světa je Ithaa, která se nachází v Indickém oceánu u maledivského ostrova Rangali. Tato restaurace je zasazena do hloubky pěti metrů pod hladinou moře a hostům nabízí fantastický výhled na okolní korálový útes a mořský život.

2. Ninja New York, USA

Restaurace Ninja v New Yorku nabízí svým hostům nejen kvalitní japonskou kuchyni, ale také autentický zážitek z osvíceného Japonska. Zaměstnanci této restaurace jsou totiž gekoni a ninjové, kteří zajišťují, že se hosté cítí jako ve skutečném japonském dobrodružství.

3. Kayabukiya Tavern, Japonsko

V tradiční japonské hospodě Kayabukiya Tavern v městečku Utsunomiya na severu Japonska se hosté nemusejí starat o občerstvení. Toto místo je totiž obsazeno opičími číšníky, kteří nosí nápoje a přinášejí jídlo hostům. Tímto zajímavým konceptem je tato restaurace skutečnou atrakcí.

4. Heart Attack Grill, USA

V Las Vegasu se nachází restaurace s názvem Heart Attack Grill, která je známá svými obřími porcemi a vysokým obsahem tuku ve všech jídlech. Tato restaurace se stylizuje jako nemocniční jídelna a hostům nabízí různé menu, včetně velkého hamburgeru, který váží přes dvě kilogramy. Vstoupit sem je tedy závažnou záležitostí.

5. Sbagliato, Itálie

V italském městě Varese se nachází restaurace s názvem Sbagliato, která v překladu znamená “chybou”. Tato restaurace má unikátní koncept, ve kterém záměrně nedodržuje běžné standardy, jako je dlouhé čekání na jídlo, nečekané položky na jídelním lístku nebo dokonce chybějící talíře. Tento neobvyklý přístup se stal populární atrakcí pro místní i turisty.

Proč si vybrat restauraci s neobvyklým konceptem?
– Neobvyklé restaurace nabízí hostům jedinečný gastronomický zážitek, který je jiný než v běžných restauracích.
– Unikátní atmosféra restaurace zpříjemní večeři a způsobí, že si ji hosté lépe pamatují.
– Mnoho neobvyklých restaurací se zaměřuje také na kvalitní jídlo, takže hosté mohou vychutnat nejen zážitek, ale také dobré jídlo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru