Zetor: Kvalita, na kterou se můžete spolehnout

Zetor, známý svou kvalitou a spolehlivostí, je jedním z nejvýznamnějších výrobců zemědělské techniky na světě. Ale co když potřebujete náhradní díly Zetor? Kam se obrátit? Odpověď je jednoduchá: BVM.cz.

Náhradní díly Zetor: Spolehlivost, kterou potřebujete

Když se jedná o náhradní díly Zetor, BVM.cz je místem, kde najdete vše, co potřebujete. Od motorů až po brzdové systémy, BVM.cz nabízí široký sortiment náhradních dílů pro vaše stroje Zetor. Ať už potřebujete opravit svůj traktor nebo jen vylepšit jeho výkon, BVM.cz má pro vás správné díly.

LED světla Zetor: Viditelnost, která dělá rozdíl

Ale co když potřebujete zlepšit viditelnost svého stroje Zetor? Zde přichází na řadu LED světla Zetor. Tyto světlomety nejenže zlepšují viditelnost, ale také zvyšují bezpečnost práce. Ať už pracujete v noci nebo za špatných světelných podmínek, LED světla Zetor vám poskytnou světlo, které potřebujete. Najdete je na BVM.cz.

Pracovní světla: Světlo, kde ho potřebujete

Kromě LED světel Zetor nabízí BVM.cz také široký sortiment pracovních světel. Tyto světlomety jsou ideální pro osvětlení pracovního prostoru kolem vašeho stroje. Ať už potřebujete světlo pro práci za snížené viditelnosti nebo pro osvětlení vozidla při údržbě, pracovní světla jsou tím pravým řešením.

Zetor, tradiční brněnský výrobce traktorů, má za sebou bohatou historii. Sériová výroba těchto oblíbených zemědělských strojů probíhá na Moravě již od roku 1946. Značka Zetor se po druhé světové válce stala jediným významným představitelem československého a později českého traktorového průmyslu na celosvětovém trhu. Vznikla spojením přepisu Zet písmene Z používaného společností Zbrojovka Brno ve znaku a posledních dvou písmen slova traktor – or. První prototyp nového traktoru, z nějž se stal sériový Zetor 25, vyjel z bran společnosti Zbrojovka Brno již v listopadu roku 1945. První tři traktory Zetor 25 byly zákazníkům dodány 15. března roku 1946 a následně se rozběhla jejich sériová výroba. Nový traktor slavil úspěchy a jen za rok 1947 bylo prodáno téměř 3500 strojů.

Foto: https://www.zetor.cz/zetor-world/o-traktorech/cesti-a-slovensti-zakaznici-ocenuji-uspornost-a-jednoduchost-zetoru-nejvice-frci-proxima

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru