Top 5 nejlepších vegan restaurací v Praze

Vegan strava je stále populárnější a Praha nabízí mnoho skvělých restaurací, které se specializují právě na veganskou kuchyni. Pokud jste vegani nebo jen milujete zdravé a chutné jídlo, máme pro vás tipy na top 5 vegan restaurací v Praze!

Lehka hlava

Jednou z nejoblíbenějších veganských restaurací v Praze je Lehka hlava. Tato restaurace se nachází v centru města a nabízí široký výběr veganských jídel, které potěší každého gurmána. Vyzkoušejte jejich pestrou nabídku smoothies nebo raw dortů!

Puro

Puro je další skvělou volbou pro milovníky veganské kuchyně. Tato restaurace se zaměřuje na pokrmy inspirované středomořskou kuchyní, což znamená spoustu zeleniny, luštěnin a kvalitního olivového oleje. Určitě si zde dejte jejich veganské těstoviny nebo falafel!

Maitrea

Maitrea je opravdovým rajem pro vegetariány a vegany. Tato restaurace se nachází v srdci Starého Města a nabízí tradiční česká jídla v veganské podobě. Rozhodně si tu vychutnejte veganský seitanový guláš nebo bramboráky!

Country life

Country life není tradiční restaurací, ale spíše obchodem se zdravou stravou a samoobsluhou. Nabízí široký výběr veganských pokrmů, polévek, salátů a dortů. Určitě se tu zastavte na rychlý oběd nebo doplňte zásoby surovin do domácnosti!

Techlův dvůr

Techlův dvůr je vegan restaurace, která se nachází ve vyšších patrech Palladia na náměstí republiky. Nabízí veganské jídla obměněnou tsravicí a nobízí možnost posezení na kryté terase si lahodné veganské jídelní…

Přejít nahoru