Novinky v oblasti kávovarů pro domácnost

Zvýšená poptávka po kávovarech

Silná káva, cappuccino, latte macchiato – tyto nápoje si oblíbili milovníci kávy nejen v kavárnách, ale i v pohodlí svého domova. Proto není divu, že se roste poptávka po kvalitních kávovarech pro domácnost. A jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti?

Kafemlýnek a tlakový kávovar v jednom

Jedním z nových výrobků na trhu jsou kávovary, které spojují funkce kafemlýnku a tlakového kávovaru do jednoho zařízení. Tyto kávovary vám umožní použít čerstvě namletou kávu a zároveň si vychutnat autentickou chuť italské kávy díky tlaku, který vytvářejí. Tyto kávovary jsou také velmi snadné na používání a údržbu.

Kávovar s připojením na WiFi

Dalším novým trendem jsou kávovary, které se dají ovládat pomocí aplikace na chytrém telefonu. Díky WiFi připojení vám tyto kávovary umožní připravit si výběr kávy přímo z pohodlí vašeho gauče. Aplikace také umožňuje vytvořit si vlastní míchanou kávu dle vašeho gusta a uložit si ji do paměti kávovaru pro vysoce individuální přípravu vašeho oblíbeného nápoje.

Chytré kávovary s posilňovači imunity

Káva s dodatky bylin a antioxidantů může být nová vlna zdravého stylu obyčejné kávy. Takzvané “chytré kávovary” dnes nabízejí funkce jako je zvláštní příprava zázvorového čaje, medového čaje nebo čaje s kurkumou. Tyto přírodní výtažky dodávají tělu nutriční hodnoty a mnohé mají vynikající zdravotní výhody.

Kávovar jako součást instalace

Každý kávovar může být umístěn jako součást domácího interiéru, nebo dokonce jako umělecký kus! Někteří výrobci nabízejí kávovary s vynikajícím designem a dekorem, které mohou být dokonce umístěny jako centrální bod v prostoru. Takovéto kávovary mohou být vyrobeny ze skla, kovu nebo kvalitního dřeva.

Kávovar
#domácíspotřebič #kávovar #novinky #trendy #design

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru