Nové trendy ve světě módy: Co je letos “in” a co “out”

Budete-li chtít letos obléknout něco moderního, udržet se v trendu a zároveň se cítit pohodlně, pak se nenechejte zmást “out” módu a zaměřte se na to, co je “in” v tomto sezóně.

Pletené svetry a kabáty

Jedním z nejžhavějších trendů v této sezóně jsou pletené svetry a kabáty. Tyto kousky nejenže vypadají stylově, ale zároveň jsou i velmi pohodlné. Vyberte si svetr či kabát ve světlých pastelových barvách nebo s výrazným vzorem a budete určitě upoutávat pozornost.

Zvířecí motivy

Nejenže jsou zvířecí motivy velmi trendy, ale také přinášejí do vašeho outfitu trochu vzruchu. Nosíme kabelky s leopardím vzorem, šaty se vzorem zvířecí kůže a boty s potiskem hadí kůže. Kdo by si myslel, že tyto vzory budou letos tak populární?

Jednoduchost a minimalismus

V dnešní době je jednoduchost a minimalismus velmi ceněn. Móda se ubírá k jednoduchým střihům, čistým liniím a neutrálním barvám. Vyzkoušejte kombinovat jednoduché kousky do vrstev, jako jsou bílé tričko pod halenku nebo košile pod svetr.

Pánský styl

Jste fanoušci pánského stylu? Pak jste letos na správném místě. Velkým trendem jsou pánské obleky, košile a saka, které se stávají nedílnou součástí šatníku každé módní guru. Nebojte se zkombinovat pánské kousky s ženskými prvky pro unikátní a stylový look.

Recyklace a udržitelnost

V dnešní době je módou nejen vypadat dobře, ale i dělat dobře pro planetu. Proto je stále populárnější recyklace oblečení a udržitelné módne značky. Podpořte tento trend tím, že si vyberete oblečení vyrobené z přírodních materiálů nebo si dáte starší kousky nový život.

Přejít nahoru