Nové trendy v módě pro jaro 2022

Jaro je obdobím, kdy se všechno probouzí k životu – a to platí i pro svět módy! Sezóna jaro 2022 přináší nové trendy, které oživí vaši šatník a dodají mu svěžest a originalitu. Podívejme se společně na to, co nás čeká v oblasti módy a krásy na příští jaro.

Barvy a vzory

Pro jaro 2022 se očekávají svěží a jasné barvy, které evokují kvetoucí zahrady a slunečné dny. Móda bude ovládána pastelovými tóny jako světle modrá, růžová a citrónově žlutá. Vzory budou také hrát důležitou roli – na scénu se vrátí květinové motivy, pruhy a puntíky.

Střihy a materiály

Co se střihů týká, jaro 2022 přinese směsici romantických a sportovních prvků. Trendem budou volné siluety, zvýrazněné pasy a detaily jako volány a roucha. Co se materiálů týká, oblíbené budou lehké a vzdušné látky jako hedvábí, viskóza a látka s přírodními texturami.

Doplňky a make-up

Doplňky jsou nedílnou součástí každého outfitu a v jarní sezóně se nevyhnou pozornosti. Trendem budou oversized kabelky, sandály s platformou a pestrobarevné šperky inspirované přírodou. Co se make-upu týká, letos se vrací přírodní a svěží vzhled s důrazem na zdůraznění očí.

Vyrazíte tuto jarní sezónu módně? Jaké trendy vás nejvíce zaujaly? Máte v plánu něco nového přidat do svého šatníku? Dejte nám vědět ve komentářích!

Přejít nahoru