Nezapomenutelná divočina Afriky v okolí Národního parku Etosha

Úvod

Afrika je domovem mnoha druhů zvířat, které nelze nalézt nikde jinde na světě. Jeden z nejkrásnějších afrických parků leží v Namibii a jmenuje se Národní park Etosha. Katastrofální sucho, panující v této oblasti, nebrání připoutat pozornost obdivovatele životního stylu a krásy tohoto divokého kraje.

Království zvířat

Národní park Etosha je obřím přírodním parkem s desertním klimatem a domovem působivé řady zvířat. Zdejší krajina je charakteristická pouští a polopouští s množstvím vysychajících jezer. Většina zvířat se zde shromažďuje okolo vodních zdrojů a navštěvuje je především za soumraku a v noci. Nezapomenutelný zážitek čeká na návštěvníky, kteří se vydají na noční safari.

Nejkrásnější okamžiky na safari

Národní park Etosha je tím ideálním místem, které musíte navštívit. Okouzlení turisté mohou pozorovat více než 100 druhů savců, 300 druhů ptáků a mnoho druhů plazů a hmyzu. Mezi nejčastěji viděné zvířata zde patří sloni, křepelci, velbloudi, gepardi, lvi, nosorožci a mnoho dalších. Vydejte se na safari a získejte nejkrásnější snímky těchto zvířat.

Vyhledávací řetězec

Národní park Etosha safari

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru