Nejlepší cviky pro zpevnění břicha

Základy

Pokud se vám líbí cvičení, pak je zpevňování břicha jednou z nejlepších výzev, kterou si můžete stanovit. Protože moc lidí tráví většinu dne sedící na židli, břišní svaly jsou často zanedbávány.

Všechny cviky, které zahrnují zvedání nohou, zvedání trupu a plank pomohou zlepšit vaše břišní svaly. Nicméně, je důležité si uvědomit, že břišní svaly mohou být komplikovanými svaly, takže budete potřebovat správnou techniku a cílenost, pokud chcete vidět výsledky.

Cviky pro zpevnění břicha

1. Plank

Plank je jedním z nejlepších cviků na zpevnění břicha. Držte vaše tělo jako desku na špičkách nohou a na předloktích. Držte tuto pozici po dobu 30 sekund a postupně zvyšujte dobu, jak budete moci.

2. Bicyklování

Lehněte si na záda a zvedněte svá kolena tak, aby byla kolena v úhlu 90 stupňů. Pak začněte “jezdit na kole” a řídit vaše kolena ke svému trupu. Pokračujte s tímto pohybem po dobu 30 sekund a postupně zvyšujte dobu, jak budete moci.

3. Stiskování

Lehněte si na záda a zkuste se dotknout vašich prstů na nohou. Pokud se nedotknete, dotkněte se kolena a pokračujte v tom, až si dokážete dotknout prstů na nohou. Pokračujte s tímto pohybem po dobu 30 sekund a postupně zvyšujte dobu, jak budete moci.

Závěr

Zpevňování břicha je jedním z nejlepších způsobů, jak se udržet v dobré kondici. Využijte těchto cviků, aby vaše břišní svaly byly v nejlepší formě.

zpevnění-břicha

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru