Nejčastější chyby při tvorbě webových stránek

Chybný kód a zpomalení načítání

Optimalizace rychlosti načítání je klíčovým prvkem pro úspěšné umístění webové stránky ve vyhledávačích. Pomalá stránka vydrží návštěvníky pouze krátce a způsobí, že se návštěvníci budou raději utíkat k rychlejším alternativám. Pro zlepšení rychlosti načítání můžete využít nástroje, jako jsou Google PageSpeed nebo Yahoo YSlow.

Nedostatečná obsahová hodnota

Kvalitní obsah je nezbytností pro úspěšné hodnocení obsahu webové stránky vyhledávači. Nedostatek informací o produktu nebo službě nebo pouze malé množství obsahu zpomaluje i návratnost investice. Textový obsah by měl být jednoduchý, logický a snadno zahrnutelný v klíčových slovech.

Nepřehledné rozvržení stránek

Přehledné a logické rozvržení stránek je důležité pro udržení pozornosti návštěvníků. Design je také důležitý pro správný dojem z vaší stránky. Menu by mělo být viditelné v záhlaví stránky a zachovávat logickou strukturu. Odkazy a tlačítka by neměly být příliš malé a měly by se snadno najít.

Nedostatečná optimalizace

Každá stránka by měla být optimalizována pro určité klíčové fráze a odkazy na další relevantní stránky na vašem webu. Optimalizace titulku stránek, popisu a klíčových slov vám také pomůže zlepšit hodnocení hledaných frází.

webové stránky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru