Módní novinky na příští podzim: Co se bude nosit?

Příchod podzimu nás vždy postrkuje k obměně šatníku a koupě nových módních kousků. Pokud byste se chtěli na podzim 2022 cítit vždy trendy a stylově, připravili jsme pro vás přehled toho, co bude v nadcházející sezóně v módě nejvíce žádané.

1. Výrazné barvy

Nadešel čas se rozloučit se sterými barvami a vytáhnout z šatníku módnější odstíny. Na příští podzim budou dominovat jasně červená, tmavě fialová, smaragdově zelená nebo okrová. Toto odvážné a energické palety vytvoří základní stavební kameny podzimního šatníku.

2. Barevné punčochy

Jedním z módních trendů, který se v nadcházející sezóně vrátí, jsou barevné punčochy. Smyčky, tištěné vzory nebo jednobarevné saténové punčochy stanou se zásadním doplňkem naší podzimní garderoby. Zkuste se nechat inspirovat a zkombinujte nejlepší vibrace barev s konzervativnějšími outfitovými kombinacemi.

3. Gladiator boty

Pokud jde o obuv, do popředí se vrací boty v několikapáskovém stylu, takzvané gladiátory. Tyto boty se na naše nohy vracejí každých pár sezón a vždy udělají páru módní scénou. Budou skvěle vypadat v kombinaci s sukněmi, šaty, ale i k džínům nebo oblečení v etnostylovém duchu.

4. Oversized kabáty

Příchod chladnějších dnů nutí přehodnotit svoji módní strategii, zejména co se týče vrstvení. Oversized kabáty jsou ideální volbou pro podzimní dny, kdy chcete zanechat dojem nejen ležérnosti, ale i sofistikovanosti. Tyto kabáty s přehnanými rameny a mohutnými límečky se stanou neocenitelným kusem ve vašem šatníku.

5. Zlaté šperky

Šperky jsou vždy nepostradatelnou součástí každého outfitu. Na příští podzim se do popředí dostávají zlaté šperky, které dodají vašemu vzhledu noblesu a eleganci. Odvážnější si mohou dovolit kombinaci více kusů najednou a tím vytvořit jedinečný styl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru