Moderní minimalistický styl domova vás navnadí na úklid

Minimalismus jako trend

Žijeme v době, kdy méně znamená více. Minimalismus se stal jedním z nejžádanějších trendů nejen v oblasti interiérů, ale i v mnoha jiných oblastech. Moderní minimalistický styl domova je čistý, jednoduchý a soustředí se na funkčnost místa. Jen to nejnutnější, ale zároveň designově propracované kousky by měly tvořit dominantu ve vašem bytě.

Minimalisticky zařízená ložnice

Ložnice by měla být místem klidu a odpočinku. Tím pádem by v ní nemělo být příliš věcí, které by narušovaly tento pocit. Jednoduchá postel, skříň a noční stolky jsou dostačující. Zvolte světlé barvy, kvalitní povlečení a pár dekorací v jednoduchém stylu.

Kuchyně jako centrum domova

Kuchyně je místem, kde trávíme hodně času. Nesmí chybět dostatek úložných prostor, kvalitní spotřebiče a dostatek pracovní plochy. Minimalisticky zařízená kuchyně by měla být praktická a zároveň esteticky působit. Volte jednoduché rovné linky a nepřehánějte to s dekoracemi.

Koupelna s jednoduchou elegancí

Koupelna by měla být místem relaxace a péče o tělo. Minimalistický styl se v koupelně projeví v jednoduchosti a především čistotě. Volte sklo, kov a keramiku v jednobarevných odstínech. Odpusťte si zbytečné poličky a vystavování kosmetiky a drobností.

minimalismus

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru