Móda a krása: Trendy vlasy pro letošní podzim

Podzim je ideální čas na změnu vlasového střihu či barvy. Přinášíme vám přehled nejžhavějších trendů vlasů pro tento podzim. Buďte středem pozornosti a nechte se inspirovat novinkami přímo z přehlídek.

1. Rez na délku

Tento jednoduchý a elegantní střih je zpět! Rez na délku je oblíbeným modelem mnoha žen. Dlouhé, lesklé a rovné vlasy jsou vždy in. Lze vybrat mezi různými délkami – od nad rameno po pas. Pro podzim se doporučuje střední délka, která je univerzální a dokáže sjednotit vaší image.

2. Pixie cut

Pixie cut je nadčasový střih, který může být ideální pro sebevědomé a odvážné ženy. Tento střih je krátký, hravý a velmi stylový. Je idální volbou pro ženy, které nechtějí trávit hodiny u zrcadla a stejně chtějí vypadat trendy. Pixie cut bude skvěle ladit s těmi nejnovějšími módními trendy.

3. Ombre vlasy

Ombre vlasy jsou už několik let in a nepolevují na popularitě. Jedná se o postup, při kterém je přechod z tmavého odstínu vlasů k světlejšímu, a to buď na koncích nebo po celé délce vlasů. Ombre vlasy dodávají ženy přirozenou a sofistikovanou hravost a vytvoří zajímavý kontrast. V kombinaci s jasnými podzimními barvami budou vaše vlasy vypadat perfektně.

4. Vlnité vlasy

Vlnité vlasy jsou vždy nažhaveným trendem a to i pro tento podzim. Připadáte si se svými rovnými vlasy nudně? Vyzkoušejte vlny, které dodají objem a skvělé vypadání každému účesu. Vlny můžete vytvořit pomocí různých kulmou, natáček nebo pomocí speciálních technik s žehličkou. Oceňujte přírodu a nechte si vlasy dosoušet přirozeným způsobem.

5. Barvy s přechodem

Pokud se chcete vymanit z davu a vypadat stylově a trendově, pak jsou barvy s přechodem rozřešením. Například fialovo-modré přechody budou na vrcholu popularity tohoto podzimu. Přechody různých odstínů vlasů vytvářejí zajímavý a jedinečný kontrast. Světlovlasé ženy si mohou vybrat teplé odstíny červené nebo tóny blonďaté.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru