Maledivy: Když luxus splní vaše sny o dokonalé dovolené

Stále oblíbený ráj na zemi

Maledivy jsou synonymem pro dokonalou dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. Tyto malé korálové ostrovy jsou stále oblíbenou volbou turistů, kteří touží po úplném odpočinku na bílých plážích a průzračném moři. Ať už se jedná o páry chtějící trávit romantickou dovolenou nebo rodiny, které hledají ideální místo pro relaxaci a zábavu.

Kde se na Maledivy podívat?

Většina turistů přiletí na mezinárodní letiště v Male, což je i hlavní město Malediv. Pak již přesedají na letadla nebo rychlé čluny, které je odvezou na konkrétní ostrovy. Dle preference si můžete vybrat ostrov, který je určen spíše pro rodiny s dětmi nebo pro páry, kteří chtějí mít vše k dispozici.

Ubytování na Maledivách

Většina hotelů na Maledivách nabízí luxusní ubytování v bungalovech, které jsou postaveny nad mořem. O víkendu se speciální ubytování a pro nejvyšší standardy doporučujeme zkontrolovat ceny na internetu. Návštěvníci Malediv si mohou zvolit mezi 5 * hotely a resorty a menšími privátními ostrovy, které nabízejí více soukromí.

Aktivity výlety na Maledivách

Přestože se Maledivy především spojují se sluněním a odpočinkem na plážích, není to jediná aktivita, kterou zde můžete podniknout. Mezi nejoblíbenější aktivity patří potápění, kde můžete pozorovat živý korálový útes a barevné rybky v průzračném moři. Dále je zde skládání vodních sportů, jako jsou windsurfing a kitesurfing, živé obchody a nakupování na trzích.

maledivy

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru