Letní trendy v make-upu

Letní období je tady a spolu s ním přicházejí nové trendy v líčení. Pojďme se společně podívat na to, jaké make-upové styly budou tento rok dominovat a jak je aplikovat.

Podtrhněte si oči barevnými stíny

Jedním z největších trendů letošního léta je výrazný a barevný oční make-up. Zapomeňte na tradiční hnědé a černé stíny a vyzkoušejte odvážné odstíny, jako jsou růžová, modrá nebo zelená. Kombinovat můžete různé odstíny stejné barvy, nebo si zahrát s kontrastem a zkombinovat například oranžovou s fialovou. Bude to prostě barevná paleta na vašich očích!

Vyhlazená pleť i v horkém počasí

Přes léto se snažíme minimalizovat vrstvy make-upu na své tváři. Ale jak dosáhnout vyhlazené pleti bez pocitu těžkosti? Prvním krokem je nalezení lehkého a vzdušného makeupu, který bude na pleti vypadat přirozeně. Druhým krokem je použití primeru. Tento produkt pomůže vyplnit póry a vyhladit povrch pokožky. Nakonec použijte lehký korektor nebo bb krém a dokončete make-up matujícím pudrem.

Barevné rty jsou trendy

Barevné rty jsou must-have element v každém letním make-upu. Právě v tomto ročním období jsou oblíbené světlé rtěnky jako růžová nebo oranžová a také neonové barvy. Pokud se obáváte výrazných barev, můžete začít s lehkým odstínem letité klasiky – červenou rtěnkou. Buďte kreativní a nebojte se experimentovat!

Aktualizujte své zvyky v péči o pleť

Jakékoli make-upové trendy nemají smysl, pokud na vaší pleti není zdravá. Proto je důležité investovat čas a energii do rutiny péče o pleť. Pro letní období zvolte lehké hydratační produkty s vysokým faktorem ochrany proti slunečnímu záření. Také nezapomeňte na pravidelný peeling a hydratační masky, které pomohou udržet pleť zdravou a svěží.

Jaký je nejlepší trend letošního léta?

Nejlepší trend letošního léta je bezpochyby barevný oční make-up. Dejte prostor své kreativitě a vyzkoušejte různé odstíny a kombinace. Berte make-up jako způsob vyjádření sebe sama a bavte se s různými styly. Nebojte se vytvořit jedinečný vzhled, který vás bude reprezentovat. Buďte odvážní a vytvářejte si vlastní trend!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru