Kuriozita ve světě kosmetiky: Mascara pro psy

Vyvíjíte kosmetický průmysl celý život a přesto se vám někdy podaří narazit na něco, co vás dokáže překvapit. A právě takovým případem je novinka, která rozvířila svět kosmetiky – mascara pro psy. Ano, správně jste četli, tato kosmetická zásuvka, kterou si mnoho žen zamilovalo, je nyní dostupná i pro vašeho čtyřnohého kamaráda.

Nápad, který se rodí z lásky ke zvířatům

Počátky této kosmetické novinky sahají až do roku 2015, kdy kosmetická firma The Pup-Perms přišla s nápadem vytvořit maskáru speciálně pro psy. Zakladatelka firmy, Lisa Carter, dlouhodobě bojovala s problémem nevýrazných řas svého pudla Baxtera. Proto se rozhodla vyvinout speciální maskáru, která by dokázala opticky prodloužit a zahustit řasy psů.

Carter se obrátila na skupinu vědců, aby společně vyvinuli unikátní formulu, která by byla bezpečná pro psí oči a zároveň by poskytovala viditelné výsledky. Přibližně po dvou letech výzkumu a testování byl výsledek na světě – první mascara pro psy s názvem Pawsome Lashes.

Jak mascara pro psy funguje?

Pawsome Lashes je speciálně navržena tak, aby byla šetrná k empfindlich- otázka je, určitě jsme všichni někdy hledali make-up, který by vyhovoval naší pleti. Ale co naše mazlíčky? Je také důležité najít produkt, který jim vyhovuje a který nezpůsobuje podráždění jejich kůže.

Pawsome Lashes obsahuje vysoce kvalitní přírodní složky, které jsou šetrné a bezpečné pro psí oči a řasy. Jemná keřová štětinka je speciálně navržena tak, aby se snadno používala a nedráždila oči psa. A co se týče výsledků, maskara dokáže opticky zahustit a prodloužit řasy psů, čímž jim dodává atraktivnější vzhled.

Maskara pro psy – pouze módní hit nebo užitečný produkt?

Odpůrci mascary pro psy tvrdí, že je to pouhý marketingový trik, kterým kosmetické firmy vydělávají na férovou zvířecí péči. Argumentují tím, že psy nepotřebují žádnou kosmetiku a že bychom se měli zaměřit spíše na jejich zdraví a pohodu. Na druhou stranu zastánci mascary tvrdí, že každý má právo vylepšit svůj vzhled a že maskara pro psy může zlepšit sebevědomí a image adoptovatelných psů, čímž jim pomáhá najít nový domov.

Kde koupit mascara pro psy?

Maskara pro psy je momentálně dostupná pouze online. Můžete ji zakoupit na oficiálních webových stránkách The Pup-Perms. Cena mascara se pohybuje kolem 20 dolarů za kus, což je srovnatelné s cenou mascary pro lidi. V současné době existuje pouze jedna verze mascara Pawsome Lashes, ale firma plánuje rozšířit sortiment o další produkty určené pro psy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru