Doprava a platby

Doprava

Zboží objednané v eshopu Malý VELKÝ svět je doručováno prostřednictvím společnosti GLS Česká republika. Doručení je možné po celé České a Slovenské republice. Cena dopravného a balného je po České republice 99,-- Kč, při objednávce nad 1500,-- Kč je poštovné zdarma. Při doručování na Slovensko je poštovné 5,5 EUR a zdarma je při objednávce nad 56EUR. 

Může se stát, že nemáte možnost na kurýra čekat nebo se s ním ten den setkat. GLS má širokou síť tzv. parceshopů - výdejních míst. A kurýr Vám na požádání může balíček nechat v nejbližším z nich. 

Českou poštu nevyužíváme. Při jednání s Českou poštou o pravidelném odesílání balíčků jejich prostřednictvím se k nám Česká pošta postavila způsobem, který zneužíval jejího téměř monopolního postavení na trhu. Z toho důvodu jsme se rozhodli pro menšího dopravce. 

Osobní vyzvednutí bohužel v současné době možné není.

 

Platby

Uhradit objednávku je možné několika způsoby:

  • Převodem na účet - zboží bude odesláno po napárování platby. Pokud byste svou objednávku dlouho neobdrželi, prosím ozvěte se. Možná máme problém Vaši platbu napárovat a po dohledání ihned odešleme.
  • Dobírkou v hotovosti nebo kartou (je nutné zvolit při odesílání objednávky) kurýrovi GLS. Při platbou na dobírku prosím počítejte ještě 20Kč navíc k ceně dopravného.
  • Použít platební bránu GOPAY a zaplatit buď online kartou nebo online převodem z Vaší banky. Je to doporučovaný způsob, platba je napárována okamžitě a objednané zboží může být velmi rychle na cestě k Vám.

 

        Gopay   Verified by VISA   MasterCardSecureCode  visa  visa-electron  mastercard  mastercard electronic  maestro