Dekorace do bytu s motivem moře

Základní prvky v dekoraci s motivem moře

Pokud milujete moře a rádi byste přenesli jeho atmosféru do svého bytu, dekorace s tímto motivem jsou tou správnou volbou. Základními prvky jsou samozřejmě barvy. Používat se zde budou barvy modré, bílé, a šedé. Modré barvy lze kombinovat jak s tmavšími odstíny modré, tak s odstíny tyrkysově zelené. Důležité je, aby tón barvy odpovídal vašim představám o atmosféře moře.

Druhým důležitým prvkem jsou samozřejmě dekorační předměty s námořní tematikou. Nejčastěji se zde budou objevovat korály, mušle, kotvy, lodní kormidla, rybářské sítě, mořské hvězdy, a další podobné předměty. Ty se mohou objevit na závěsech, polštářích, dekoračních vázách, svícnech a podobně.

Mořský styl na stěnách

Hlavním prvkem bytu jsou nejenom dekorační předměty, ale také úpravy stěn. Malování stěn je jedním z nejlepších způsobů, jak mořský styl do bytu vnést. Použití kombinace bílé a modré na stěnách vytvoří pocit nekonečné modré hloubky. Můžete také použít dekorační samolepky, zejména samolepky s motivem lodního kormidla, kotvy, nebo rybářských sítí jsou obzvláště oblíbené.

Mořský styl vůbec není nákladný

Dekorace s motivem moře nemusí být náročné na vaši peněženku. Většina obchodů s dekoracemi nabízí mnoho dekorů v této tematice za velmi rozumné ceny. Další výhodou mořského stylu je to, že existuje mnoho diy nápadů pro tento styl, které lze vyrobit pomocí předmětů, které většinou máte doma. Důležité je, že při zařizování bytu s tímto stylem byste měli všechny dekorační prvky do detailů ukládat tak, aby bylo vše pečlivě sestavené.

moře

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru