9 tipů na nevšední interiérovou inspiraci

Výšivky na stěnu

Výšivky nejsou jen pro babičky. Pokud vás zajímají antické míče a zápasíte se zařazením do interiéru, vyzkoušejte některý z moderních motivů. Velké výtvarné umělce jako Grayson Perry dokonce využívají výšivky na svých obrazech. Výsledkem je jedinečná interiérová dekorace, která zaujme návštěvy.

Záznamy z vašeho skladu

Věděli jste že mimoběžné záznamy na skladě mohou být krásným zdrojem nápadů pro vaše interiéry? Zvláště pokud obchodujete s výrobky zahrnující různé geometrické vzory nebo kombinace barev, mohou tyto patrony poskytnout inspiraci velmi kreativním způsobem.

Hra s barvami a vzory

Tento nápad vyžaduje trochu zkušeností s dekorováním, ale výsledky mohou být ohromující. Zkuste kombinovat různé barvy a vzory na záclonách, polštářích a koberečcích. Použití výrazných barev na výrazných vzorech dává prostředí velmi originální a živý vzhled.

Recyklované věci

Za poslední roky se zvýšil zájem o nábytkové díly z recyklovaných materiálů. Ušetříte si nějaké peníze a zároveň dáte věcím druhou šanci – jako například tyto dřevěné palety použité jako kožené pohovky nebo staré sudy na vodu přeměněný na stůl.

Použití keramiky

Keramika dodává do interiéru klidnou a pohodovou atmosféru. Vyrostly plně nové a zajímavé materiály, zejména pro kuchyně a koupelny, jako jsou biskvitem dřevo nebo leštěný mramor, keramika s přírodním efektem. Vylepšením keramické dlažby a obkladů může každý do svého interiéru vložit jedinečný nápad.

Přizpůsobené rostliny

Rostliny jsou skvělou způsobem, jak přidat do interiéru nějakou osobnost. Pokud máte rádi trávy, můžete vytvořit svou vlastní keramiku a použít ji jako květináče. Nebo můžete prostě kombinovat různé druhy rostlin.

Chytré osvětlení

Je to většinou jasné, ale osvětlení je velmi důležité pro vytvoření příjemné atmosféry. Aktuálně využití chytré osvětlení, které si lze ovládat přes mobilní aplikaci, aby si kolem vytvořili kouzelnou atmosféru v místnosti.

Ochranné masky na zeď

Ochranné masky pocházející z různých zemí mohou být velmi zábavnou a nevšední dekorací pro vás a vaše hosty. Zjistit, odkud pocházejí vaše a vybrat si vás, dle svého vkusu by mohlo být příjemným oddechovým motivem v soukromí vašeho bydlení.

Šablony s texturou

Náměstí zjistilo, že některé sjednocené textury se hodí při zdobení. Speciální šablony s různými texturami jsou k dispozici ve specializovaných obchodech. Stačí několik základů, a na stěhu přidáváme do Architektonické sbírky reálných textur, kterou můžeme zkombinovat.

inspirace

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru