6 přírodních ingrediencí pro krásné a zdravé vlasy

Vlasy jsou jedním z nejvýraznějších prvků naší krásy. Každý z nás touží mít krásné, zdravé a lesklé vlasy. Pokud se chcete vyhnout agresivním chemikáliím obsaženým v mnoha komerčních šamponech a ošetřeních vlasů, můžete vyzkoušet přírodní ingredience, které poskytnou vašim vlasům potřebné živiny a regeneraci.

Kokosový olej

Kokosový olej je známý svými hydratačními vlastnostmi a je skvělým pomocníkem pro suché a poškozené vlasy. Naneste kokosový olej na vlasy a nechte působit přes noc, ráno vlasy důkladně umyjte šamponem a budou vypadat zdravě a lesklé.

Aloe vera

Aloe vera je bohatá na vitamíny a minerály, které posilují vlasy a zamezují jejich lámavosti. Můžete použít gel z aloe vera na pokožku hlavy jako pleťovou masku nebo přidat aloe vera do svého šamponu.

Ricinový olej

Ricinový olej je známý svými regeneračními vlastnostmi a podporuje rychlejší růst vlasů. Namažte si ricinový olej na kořeny vlasů a nechte působit minimálně hodinu nebo přes noc, poté vlasy umyjte.

Avokádo

Avokádo je bohaté na zdravé tuky, vitamíny a minerály, které hydratují vlasy a poskytují jim potřebné živiny. Změťte zralé avokádo s banánem a medem a naneste tuto masku na vlasy po dobu 30 minut, poté důkladně spláchněte.

Henna

Henna je přírodní barvivo, které zároveň posiluje vlasy a dodává jim lesk. Můžete použít hennu jako alternativu k chemickým barvám na vlasy a zároveň si dopřát přírodní ošetření.

Ještě nevíte, jakou přírodní ingredienci zvolit pro krásné vlasy? Nebojte se experimentovat a najděte tu správnou ingredienci, která bude pro vaše vlasy to nejlepší!

Přejít nahoru