5 tipů, jak se stylizovat v období přechodného počasí

Vybrat správné vrstvení

Jedním z nejoblíbenějších triků módních bloggerů pro období přechodného počasí je správné vrstvení. Díky němu si můžete jednoduše přizpůsobit oblečení teplotě venku. Doporučujeme začít s věcem z kategorie létající start, tedy s tenkým topem nebo košilí, kterou následně zahalenou svetrem, blézou či koženou bundou. Pokud se počasí ještě ochladí, můžete dovršit outfit třeba kabátem.

Zvolte kvalitní základ

Začátek nové sezony je také ideální čas na obnovení vaší zásoby základních kousků – triček s dlouhým rukávem, roláků, legín a funkčních prádla. Tyto věci nosíte denně a často praní u nich stoupá výrazně rychleji než v případě jiných oblečení. Proto si vždy vybírejte kvalitu, abyste se k těmto věcem mohli vrátit každou sezónu a nejen jenom jednu.

Používejte tvořivost při dopsání outfitu

Pokud si nejste jistí, jak k sobě dva kusy nakombinovat, zpočátku nesahajte po klasické organizaci a snažte se s věcmi tvořivě pracovat. K ženským šatům třeba zkuste úzký kožíšek, k běžnému džínům typu boyfriend fit si můžete obléct oblekový vestu. K třásněm na svetřece se hodí zajímavé náušnice, ostrou kšiltovku můžete nechat zazářit v kombinaci s kabelkou s podobnou barvou.

Noste tmavší barvy

Tmavší barvy jsou v období přechodného počasí nejlepší volbou. I když první dny jsou slunečné a teplé, brzy se počasí výrazně ochladí a s námi zůstane až do dalšího jara. Vybrat tmavší barvy – černou, šedou a nazelenalou – vám dovoluje velkou škálu smíchávání, a proto se s nimi můžete snažit i o trochu odvážnější outfit, například s křivkou na zpěti oblečení.

Nezapomeňte na boty

Rubování boty byly obvykle základem našich pohodlných jarních outfitů. Pokud se ale rozhodnete pro nákup nových, snažte se hledat boty vyrobené z materiálů s dostatečnou průmyslovou izolací. Když nastoupí třetím zavazadlem, jděte k expiraci, a vyberte si tentokrát svůj styl plný špičky, aby vám u nohy přitopilo v každém počasí.

#jarnimode

#jarnimode
#vrstvení
#kvalita
#tmavébarvy
#obuv

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru