5 nejlepších programů pro správu hesel v roce 2021

Jak uchránit svá data a hesla před zloději?

Pokud používáte internet a firmy jako Google, Facebook nebo Amazon, máte pravděpodobně spoustu účtů s různými hesly. Tyto účty sice chrání vaše osobní údaje a finance, ale pokud stejným heslem používáte více účtů, riskujete, že se někdo dostane ke všem vašim datům najednou. Proto byste měli svá hesla chránit tím nejlepším způsobem. V tomto článku najdete přehled pěti nejlepších programů na správu hesel v roce 2021.

1. LastPass

LastPass je jedním z nejpopulárnějších programů na správu hesel. Jeho hlavní výhodou je jednoduchost a rychlost použití. LastPass funguje jako úložiště pro vaše hesla, takže se k nim můžete kdykoli dostat z jakéhokoli zařízení. Navíc vám nabízí bezpečné heslo generátor a kontrolu hesla na špatnost.

2. Dashlane

Dashlane nabízí nejen správu hesel, ale také digitální peněženku a sledování kreditních karet. Jeho funkcemi jsou také automatické vyplňování formulářů a ochrana před phishingem. Na rozdíl od jiných programů můžete s Dashlane synchronizovat své hesla bez internetového připojení.

3. KeePass

KeePass je program na správu hesel, který funguje offline a umožňuje vám ukládat hesla na svém vlastním zařízení jako soubor s hesly. Hesla ukládáte do databáze a ke spuštění databáze musíte vždy zadat své hlavní heslo. KeePass také nabízí veškeré funkce pro silná a bezpečná hesla.

4. 1Password

1Password je další populární program na správu hesel. Jeho největší výhodou je podpora více operačních systémů jako Windows, macOS, iOS, Android a prohlížeč Google Chrome. 1Password umožňuje snadnou synchronizaci mezi zařízeními a silné šifrování hesel.

5. RoboForm

RoboForm je program na správu hesel s jednoduchým a intuitivním rozhraním. Nabízí také automatické vyplňování formulářů a automatický vstup do webových stránek. Jeho výhodou je také podpora všech hlavních operačních systémů a prohlížečů.

správa-hesel

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru