5 nejlepších elektroaut na trhu v roce 2021

Elektromobily nabízejí čistou a udržitelnou alternativu

V posledních letech se elektroauta stala stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají čistou a udržitelnou alternativu k tradičním vozům na fosilní paliva. Díky pokroku v technologiích baterií a růstu nabídky elektro-aut na trhu, je dnes snadnější než kdykoliv předtím si pořídit elektromobil. V tomto článku si představíme pět nejlepších elektroaut na trhu v roce 2021.

Tesla Model S – ikona elektromobilů

Tesla Model S je nejspíše nejznámější elektromobil na trhu. Od svého uvedení na trh v roce 2012 se Model S stal ikonou elektromobilů díky svému výkonu a dosahu. Model S se může pochlubit výkonem až 772 koní a dosahem na jedno nabití až 402 mil. S jejich neustálým vývojem a zdokonalováním těchto vozidel, nečekáme nic jiného než ještě lepší výkony a dosahy elektromobilů od Tesly.

Kia Niro EV – kombinace praktičnosti a udržitelnosti

Kia Niro EV je elektromobil, který kombinuje praktičnost s udržitelností. S pohonem na přední nápravě a baterií o kapacitě 64 kWh nabízí Kia Niro EV dosah až 239 mil na jedno nabití. Kromě toho se může pochlubit skvělým designem interiéru a nabídkou zajímavých funkcí včetně bezklíčkového odemykání a startování.

Hyundai Kona Electric – vysoká úroveň bezpečnosti a technologie

Hyundai Kona Electric nabízí vysokou úroveň bezpečnosti a technologie. Jeho baterie o kapacitě 64 kWh poskytuje dosah až 258 mil na jedno nabití a nabízí mnoho funkcí jako je například asistent jízdy v pruzích, asistent hlídání mrtvého úhlu a adaptivní tempomat s funkcí stop and go.

Porsche Taycan – elektromobil pro ty, kteří milují výkon

Porsche Taycan je elektromobil pro ty, kteří milují sílu a výkon. S výkonem až 750 koní nabízí Taycan neuvěřitelné zrychlení na 60 mph za pouhých 2,6 sekundy. Kromě toho dosahuje na jedno nabití až 227 mil a nabízí luxusní interiér s rozlišením displeje až 16 palců předního panelu.

Audi e-Tron – elektromobil s vysokým výkonem a praktičnost

Audi e-Tron je elektromobil, který kombinuje vysoký výkon s praktičností. Jeho baterie o kapacitě 95 kWh poskytuje dosah až 222 mil na jedno nabití a nabízí vysoký výkon a výkon až 402 koní. Kromě toho nabízí e-Tron prostorný interiér a mnoho funkcí, jako například asistenta jízdy, adaptivnímu sportovnímu zavěšení a špičkovou zvukovou izolaci.

elektroauta

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru