10 nejkrásnějších pláží na světě

Pláže ve Španělsku

Španělsko je proslulé svými krásnými plážemi. Patří sem například Costa del Sol, Costa Brava a Playa de la Concha. Tyto pláže jsou oblíbené mezi turisty a mají dlouhou tradici v oblasti letního turismu. Costa del Sol nabízí překrásné pobřeží a průzračné moře, Costa Brava je ideální pro milovníky surfování a Playa de la Concha se nachází v krásném městečku San Sebastián a nabízí nejen pohled na moře, ale také na horské vrcholky.

Pláže v Karibiku

V Karibiku nalezneme několik nejkrásnějších pláží na světě. Patří sem například Eagle Beach na Arubě, Bavaro Beach na Dominikánské republice a Seven Mile Beach na Jamajce. Tyto pláže charakterizuje bílý písek, průzračné moře a krásná příroda.

Pláže v Austrálii

Austrálie má své krásné pláže, které lákají mnoho turistů. Patří sem například Gold Coast, Bondi Beach a Whitehaven Beach. Tyto pláže nabízí nejen možnost slunění a koupání, ale také různé druhy sportů, jako je surfování a windsurfing.

Pláže v Asii

Asie má své perly mezi plážemi. Například v Thajsku naleznete krásnou pláž Maya Bay, která se proslavila filmem Pláž. V Indonésii je to národní park Komodo, kde naleznete krásné pláže s průzračnou vodou a pestrou podmořskou faunou.

Pláže

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru