10 nejkrásnějších pláží na Seychelách, které musíte navštívit

Severovýchodně od Madagaskaru leží ráj na Zemi – Seychely. Toto malé souostroví v Indickém oceánu láká turisty svými krásnými plážemi, bílým pískem a průzračnou modrou vodou. Pokud se chystáte na dovolenou na Seychelách, nezapomeňte navštívit tyto 10 nejkrásnějších pláží, které vám vyrazí dech!

Anse Lazio

Jedna z nejznámějších pláží na ostrově Praslin, Anse Lazio, je známá svými jemným pískem a intenzivně modrou vodou. Tato pláž je ideální pro plavání, šnorchlování nebo jen relaxaci na slunci. Nezapomeňte navštívit nedaleký Baie Laraie, kde si můžete vychutnat tradiční kreolskou kuchyni.

Anse Source d’Argent

Tato pláž na ostrově La Digue patří mezi nejfotogeničtější na Seychelách. S obrovskými granitovými balvany rozptýlenými po pobřeží a klidnými vodami je Anse Source d’Argent jako ráj na Zemi. Doporučujeme se sem vydat brzy ráno, abyste unikli davům turistů.

Anse Georgette

Na ostrově Praslin se nachází skrytá pláž Anse Georgette, kam se dostanete pouze lodí nebo po strmé turistické stezce. Pokud hledáte klid a odpočinek daleko od turistických center, Anse Georgette je pro vás to pravé místo. Užijte si zde ticho a klid a poslouchejte zvuk vln líně dopadajících na pobřeží.

Anse Intendance

Pro milovníky surfování je ideální destinací pláž Anse Intendance na ostrově Mahé. Silné vlny a větrné podmínky udělají radost každému surfaři. Ale pozor, kvůli nebezpečným proudům se nedoporučuje plavat za útesy.

Anse Takamaka

Na jižním pobřeží ostrova Mahé leží krásná pláž Anse Takamaka. Okouzlí vás přírodní kouzlo tohoto místa – kokosové palmy, písečné duny a tyrkysová voda. Ideální místo pro romantickou procházku po západu slunce.

Proč si vybrat Seychely jako svou další cestovní destinaci? Která z pláží na Seychelách je vaše nejoblíbenější? Jaké aktivity můžete na Seychelách podniknout kromě opalování a šnorchlování? Zjistěte si všechno a více při návštěvě tohoto krásného souostroví!

Přejít nahoru